Priedai metalo apdirbimo įrangai

UAB „Larenta“ gali pasiūlyti visus priedus, reikalingus darbui su metalo apdirbimo presais, giljotinomis, pjovimo, šlifavimo įranga. Tiekiame metalo lakštų lenkimo štampus bei matricas, įvairius peilius, pjūklus, frezas, grąžtus, šlifavimo juostas bei kitas eksploatacines medžiagas.

UKB GmbH priedai

UKB GmbH daugiau nei 25 metai tiekia metalo lenkimo presų įrankius ir specialius sprendimus. Kompanija nuolatos tobulina produktų liniją, kad galėtų patenkinti augančius klientų poreikius. Klientai vertina maksimalų UKB GmbH įrankių tikslumą, patikimumą ir efektyvumą.

UKB GmbH gamina serijinius bei specializuotus metalo presuose naudojamus lenkimo įrankius, įrankių priedus, modifikuoja įrankius, juos atnaujina ir remontuoja.

Produktų katalogas

silder-english-07
silder-english-10
silder-english-18
silder-english-08

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

PARMA STAMP priedai

Italų kompanija PARMA STAMP nuo 1974 metų gamina lenkimo presų įrankius. Jų techninės savybės, naudojamų medžiagų kokybė, metalo grūdinimas ir tikslumas stipriai lenkia konkurentų gaminius. PARMA STAMP gamina tiek standartines, tiek pagal kliento pageidavimus pagamintas matricas bei štampus.

Kuomet gaminami PARMA STAMP įrankiai šlifuojami visi paviršiai ne tik darbinis, tai ne tik pagerina gaminio vizualinį vaizdą, bet leidžia pasiekti puikų štampo lygiagretumą, statumą, centravimą bei tiesumą. Leidžiama 0,01 mm paklaida užtikrina puikų standartinių PARMA STAMP įrankių suderinamumą.

Ant visų PARMA STAMP gaminių lazeriu graviruojamas jų modelis, svori, ilgis, tai palengvina jų identifikavimą ir užsakymą ateityje. Kiekviena prekė supakuojama į praktišką pakuotę, kuri užtikrina saugų transportavimą ir sandėliavimą.
PARMA STAMP įrankiai tinka AMADA-PROMECAM, BYSTRONIC-BEYELER, BYSTRONIC-HÄMMERLE, LVD, EHT, WEINBRENNER, WILA-TRUMPF ir kitų gamintojų lenkimo presams.
parti_ricambio_4
utensili_speciali_2_2
utensili_standard_1 (1)
slide-parmastamp_prodotti_cat1_dx
utensili_speciali_6_2
utensili_standard_5
slide-parmastamp_prodotti_spec3_sx1
utensili_speciali_7_2 (1)
utensili_standard_6

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

[contact-form-7 404 "Not Found"]