ERMAKSAN lenkimo presai

UAB „Larenta“ specialistai turi  daug patirties parenkant, montuojant ir aptarnaujant lakštų formavimo – lenkimo presus. Įvairiose Lietuvos įmonėse galite rasti UAB „Larenta“ sumontuotus ir sėkmingai veikiančius lenkimo presus. Atstovaujame turkų gamintoją – ERMAKSAN, kurio gaminiai puikiai tiks ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio.

Kompanija ERMAKSAN, įsikūrusi Turkijoje, gamina labai įvairų lenkimų presų asortimentą.

ERMAKSAN turi didesnę nei pusė amžiaus patirtį  ir toliau kryptingai žengia į priekį teisingais žingsniais. ERMAKSAN gamykloje įrengti aukštųjų technologijų, tikslūs CNC apdirbimo centrai, gamybą prižiūri aukštos kvalifikacijos inžinieriai bei ekspertai. ERMAKSAN – tai  savo srities gamybos lyderis,  kurio pajėgumas yra daugiau kaip 3000 mašinų kasmet. Produkcija platinama visame pasaulyje, o tarptautiniai  partneriai užtikrina aukščiausios klasės  aptarnavimą pagal užsakovų pageidavimus.

POWER-BEND PRO linija

POWER-BEND PRO staklės, konstruojamos ir surenkamos  atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus, todėl jos tampa unikalia mašina su savo individualiomis elektroninėmis ir mechaninėmis savybėmis.

Katalogas

17_457
17_483
17_477

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

SPEED-BEND PRO linija

Pavadinimas SPEED-BENDpasako viską:  būtent  lenkimo ir grįžimo greitis yra geriausias pasirinkimas norint  patenkinti šiandienos konkurencingos rinkos poreikius. SPEED-BEND serijos staklės leidžia dvigubai padidinti gamybos pajėgumą palyginti su įprastais CNC lenkimo presais

 

Katalogas

8_590
8_600
8_589
8_596
8_594
8_588
EVO-III Hybrid linija

ERMAKSAN  pristato naujos kartos hibridinį lenkimo presą EVO-III. Tai draugiškas aplinkai įrenginys taupantis iki 60% energijos.

Katalogas

11_783
11_785
11_787
GREEN PRESS FX SERVO linija

Servo elektriniai lenkimo presai – aplinkją tausojanti technilogija

Tylus darbas ir mažos energijos sąnaudos – tai GREEN PRESS FX SERVO. Šios mašinos taip pat yra viena iš  draugiškų aplinkai  mašinų grupių, kurios  sunaudoja apie 69% mažiau energijos nei hidrauliniai lenkimo  presai.

Mašinos darbui nereikia hidraulinės alyvos, nėra jokių hidraulinės sistemos komponentų, tokių kaip hidrauliniai siurbliai, filtrai, sandarikliai ir kt., Priežiūros išlaidos yra minimalios. Be to, nėra pavojaus, užteršti darbo vietą naftos nutekėjus naftos produktams.

Ant precizinių  linijinių  kreipiančiųjų slankiojančios priekinės atramos gali judėti ant bėgio į dešinę ir į kairę, todėl operatorius gali lengvai valdyti lakštą iš priekio. Dalių ilgį galima išmatuoti liniuote pritvirtinta ant priekinių atramų, o ruošinį galima pritvirtinti iš priekinės pusės atverčiamuoju fiksatoriumi. 

Tylus darbas, paprastas ir nebrangus aptarnavimas, draugiškas aplinkai, mažos energijos sąnaudos, neribotas lenkimo ilgis, tvirta konstrukcija ir dar daug kitų privalumų.

Katalogas

29_776