UZMA-lenkimo presai

UAB „Larenta“ specialistai turi  daug patirties parenkant, montuojant ir aptarnaujant lakštų formavimo – lenkimo presus. Įvairiose Lietuvos įmonėse galite rasti UAB „Larenta“ sumontuotus ir sėkmingai veikiančius lenkimo presus. Atstovaujame turkų gamintoją – UZMA, kurio gaminiai puikiai tiks ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio.

Kompanija UZMA, įsikūrusi Turkijoje, gamina dvi hidraulinių lenkimų presų linijas: HAP ir CAP. HAP linijos lenkimo presai suprojektuoti taip, kad mašinos rėmas ir viršutinis balkis užtikrintų optimalią jėgą ir minimizuotų iškraipymus. CAP linija, tai CNC valdomi sinchronizuoti lenkimo presai, kurių tikslus pozicionavimas garantuoja tikslų pakartotinį rezultatą. CNC sistema nuolatos stebi įrenginių paraleliškumą ir esant reikalui jį reguliuoja.

HAP linija

HAP linijos lenkimo presai yra užsitarnavę patikimų ir tvirtų mašinų reputaciją. Pats presas ir jo cilindrai pagaminti iš tvirto plieno, stūmokliai padengti chromu, preciziškai nušlifuoti ir tarnauja daugybę metų be jokių gedimų. Dėl viršutinio ir apatinio įrankių lygiagretumo su UZMA presais gaunamas aukščiausios kokybės lenkimo darbų rezultatas.

Katalogas

7
8
9
17
27
36
63
55
45

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

CAP linija

UZMA CAP gamina dvi sinchronizuotų CNC valdomų lenkimo presų serijas. E-Serija (ekonominė) ir S-serija (standartinė). Įsigyjant S-serijos įrenginį galima rinktis net iki 11 valdomų ašių su pažangesne CNC valdymo sistema. Šio tipo lenkimo presai, tai galingos skaičiavimo ir gamybos mašinos, kurios pradeda darbą vos tik įvedus reikalingus duomenis (apdirbamos medžiagos tipą, storį ir ilgį, laukiamą rezultatą).

Katalogas

15
25
34
43
61
53

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.

[contact-form-7 404 "Not Found"]