Dinamometrinė technika

Kompanija „Larenta“ klientams gali pasiūlyti įvairių dinamometrinių įrankių ir sukimo momento multiplikatorių. Atstovaujame Kanados gamintoją – RAD, ir Italų gamintoją TECNOGI.

RAD dinamometriniai įrankiai

Kanados kompanija Rad Torque – pirmaujanti pneumatinių, akumuliatorinių, elektrinių ir mechaninių sukimo momento multiplikatorių gamintoja. Šio gamintojo pažangūs produktai naudojami visame pasaulyje naftos ir dujų pramonėje, kasyboje bei kitose gamybos srityse. Nuolatinės investicijos į inovacijas ir naujų technologijų diegimas, užtikrina aukštą įrankių kokybę ir našumą. Aukštą inovacijų lygį įrodo daugybė Rad Torque gautų patentų. RAD įrankiai – galingi, tikslūs ir saugūs planetinių pavarų redukciniai sukimo momento multiplikatoriai, kurių servisas atitinka pasaulinius standartus.

Visi RAD sukimo momento multiplikatoriai sukurti taip, kad jiems rinkoje nėra lygių vertinant galios ir svorio santykį. Ypatingai aukštas RAD įrankių sukimo momentas šiuos įrankius paverčia idealiu pagalbininku užveržiant varžtus.

Katalogas

application_12_8
application_13_5
application_24_18
application_15_1-150x150
application_16_17
application_25_6
application_15_2
application_15_3
TECNOGI dinamometriniai įrankiai

TECNOGI SRL virš 20 metų gamina dinamometrinius įrankius, kuriuos parduoda Italijoje ir visame pasaulyje. Per ilgu metus sukauptos patirties ir investicijų į naujas technologijas bei inovacijas dėka, TECNOGI produktai yra kokybiški ir patikimi.  Klientam siūlome ne tik dinamometrinius raktus, bet ir sukimo momento multiplikatorius, dinamometrinius atsuktuvus, dinamometrinių įrankių testavimo įrangą bei įvairius įrankių priedus.

logo_tecnogi_transp2
200
Chiave-settore
800
verniciatrice
Inserti-forchetta
molti2

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.