Specializuota uždaromosios armatūros remonto įranga

UAB „Larenta“ specialistai daugelį metų dirba su kompanija UNIGRIND, kuri virš 30 metų specializuojasi nešiojamos ir stacionarios uždaromosios armatūros remonto ir bandymų technikos kūrime bei gamyboje. Ši įmonė yra savo srities lyderis, jos gaminama įranga pasižymi tikslumu ir kokybe. UNIGRIND ekspertai gali pasiūlyti specializuotus sprendimus naftos, chemijos, popieriaus, cukraus, energetikos, kasybos ir kitų pramonės įmonių įrangos remontui.

UNIGRIND kuria ir gamina:

  • Kilnojamą uždaromosios armatūros remonto įrangą (Katalogas);
  • Stacionarią uždaromosios armatūros remonto įrangą (Katalogas);
  • Bandymo stendus (Katalogas);
  • Abrazyvines medžiagas (Katalogas);
  • Vidinių ir išorinių sriegių valymo įtaisus (Katalogas).

 

Kompanija UNIGRIND yra savo srities lyderis, kurio vardas reiškia tikslumą ir „Made in Germany“ kokybę. UNIGRIND kuria mobilią bei stacionarią remonto įrangą specialiai pritaikytą skirtingų pramonės įmonių poreikių tenkinimui. Individualūs sprendimai – esminis UNIGRIND privalumas ir stiprybė. Klientai, kurie kreipiasi į UNIGRIND gauna techninius sprendimus, paremtus ilgamete ekspertų patirtimi ir unikaliu kompanijos „know-how“.

UNIGRIND produktai naudojami šiose pramonės srityse:
Naftos perdirbimo gamyklose, chemijos pramonėje, popieriaus pramonėje, cukraus gamyklose, hidroelektrinėse, laivuose, plieno liejyklose, kasyboje, vandens tiekimo įmonėse, naftos ir dujų vamzdynuose, sandarinimo armatūros gamybos ir remonto įmonėse ir t.t.

002-1-1
map-1
002-2
produkte1-1
004-1
produkte2-1

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.