Vamzdyno kompensatoriai ir jungtys

Firma „Larenta“ savo klientams siūlo ne tik metalo apdirbimo įranga, bet ir sprendimus vamzdynų saugumo didinimui. Atstovaujame lenkų gamintoja FAMAS. Kompanija FAMAS yra didžiausias lanksčių metalinių žarnų gamintojas Lenkijoje. Nuolatos tobulindami savo gaminius FAMAS užtikrina, jog jų vamzdynų kompensatoriai, žarnos, apsauginiai metaliniai šarvai būtų saugūs. Aukštą gaminių kokybę įrodo ISO 9001 ir Krokuvos Naftos ir Dujų Instituto sertifikatai bei Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Rusijoje ir Lietuvoje gauti prekybos sertifikatai.

FAMAS streteginis partneris – šveicarų įmonė BOA AG, kuri daugiau nei šimtas metų specializuojasi vamzdynų kompensatorių gamyboje. Bendradarbiavimas su šia įmone leidžia FAMAS dar labiau patobulinti savo produkcija ir už patrauklią kainą ją siūlyti klientams.

Vamzdyno kompensatoriai ir pramoninės jungtys
Lanksčios konstrukcijos vamzdyno kompensatoriai sumažina ar panaikina vamzdynų vibracijas ir įtempimus kylančius dėl slėgio ar temperatūros šuolių. Vamzdyno kompensatoriai naudojami įvairiose pramonės srityse: laivyboje, chemijos ir naftos pramonėje, energijos ir šilumos tiekimo tinkluose, centrinio šildymo sistemose, montuojant siurblius, kompresorius bei turbinas.
famas_logo_2
4
5

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.