Oro valymo technologijos

Firma Scheuch GmbH daugiau, nei 50 metų projektuoja, gamina ir komplektuoja aspiracines sistemas medienos apdirbimo, baldų bei  drožlių plokščių gamyboms. Pagrindinė įmonės „Scheuch“ veikla yra inovatyvios oro valymo ir aplinkosaugos technologijos. Oro ištraukimas, dulkių šalinimas, transportavimas, išmetamųjų dujų valymas.  Technologinių įrenginių gamyba – vienos svarbiausių įmonės veiklos sričių. Bendrovė „Scheuch“ yra technologijų lyderė daugelyje rinkos segmentų ir siūlo savo klientams kokybiškus oro valymo sprendimus.

Inserti-forchetta

Vieni svarbiausių įmonės prioritetų – individualūs projektai bei  standartizuoti gaminiai. Per keletą pastarųjų metų ženkliai padaugėjo įvairių užsakymų. Bendrovės projektai įgyvendinami įvairiose  šalyse, o įmonė įgauna didesnį tarptautinį pripažinimą. Bendrovė “Scheuch” įgijo atsakingos įmonės reputaciją oro valymo ir aplinkos apsaugos technologijų srityje, ir daugelis klientų yra dėkingi bendrovei už ilgalaikį ir konstruktyvų bendradarbiavimą.

http://www.scheuch.com/en/ 
http://www.scheuch-ligno.com/ 

Produktų katalogas

Medienos gaminių pramonė
Įvairaus dydžio ir našumo pramoniniai, bei kompatiški filtrai ir aspiracijos sistemos skirtos tiek didėlioms, tiek mažoms baldų, medienos plokščių ar kitų medienos gaminių produkcijos gamykloms.
http://www.scheuch.com/en/woodbasedpanelindustry/

Metalo apdirbimo pramonė
Ventiliacijos, dulkių surinkimo bei oro valymo sistemos pritaikytos metalo apdirbimo procesuose suteikia geras darbo sąlygas ir aukštą produktų kokybę.
http://www.scheuch.com/en/metalsindustry/

Mineralų gavybos pramonė
Pramoniniai oro valymo filtrai ir dulkių surinkimo sistemos pritaikytos mineralų gavybos šakose,tokiose kaip: cemento, anglies, gipso gavybos pramonė, trąšų gaminimo fabrikai, grūdinės kultūros produktų apdirbimo fabrikai ir t.t.
http://www.scheuch.com/en/industrial-mineralsindustry/

Papildomi įrengimai ir komponentai
Scheuch kompanija siūlo didelį asortimentą įvairių papildomų komponentų: ventiliatoriai, vamzdžiai, vamzdžių jungtys, transportavimo šnekai, sklendės, dozatoriai, pneumatinės transportavimo sistemos, kurios bus suprojektuotos ir pagamintos pagal Jūsų pageidavimą.
http://www.scheuch.com/en/devices-andcomponents/

Įgyvendinti Scheuch kompanijos projektai visame pasaulyje
http://www.scheuch-ligno.com/branchen/alle-referenzen/

logo_scheuch
1
Inserti-forchetta

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.