Elektriniai įrankiai

UAB „Larenta“, kaip ir jos atstovaujamai Vokietijos kompanijai FEIN, rūpi jos klientai. FEIN įrankiai – tikslūs ir nepakartojamai kokybiški. 1867 metais vokiečių išradėjas Vilhelmas Feinas įkūrė elektros prietaisų gamybos ir pardavimo įmonę. Po 30 metų jo sūnus sukonstravo pirmą pasaulyje rankinį elektrinį gręžtuvą. Nuo šio išradimo prasidėjo elektrinių įrankų  gamyba, kuri tęsiasi iki šiol.
FEIN, tai vokiškos kokybės etalonas. Kompanijos įrankių asortimentą sudaro suktuvai, gręžtuvai, kampiniai šlifuokliai, gręžimo kolonėlės, juostiniai šlifuokliai,specialūs įrankiai vamzdžams pjauti ir šlifuoti, įrankių priedai bei nedidelės staklės metalo apdirbimui.  Visi FEIN elektriniai įrankiai yra tvirti ir sugeba atlaikyti pastovų bei sunkų darbą pramonės įmonėse.

Gręžimo kolonėlės

Nuo KBM 32 Q iki KBM 80 auto – FEIN gręžimo kolonėlės, tai patikimumo ir tvirtumo garantas. Jas lengva valdyti, su jomis saugu ir ekonomiška dirbti bei lengva siekti puikių rezultatų.

FEIN metalo gręžimo sistemoje idealiai suderinta mašinos, įrankiai ir priedai. Visi komponentai yra aukščiausios kokybės ir pagaminti vienoje gamykloje – FEIN Vokietijoje. Aukščiausios klasės medžiagos ir puikus meistrų darbas garantuoja, jog FEIN gręžimo kolonėlės yra iš ties tvirtos – nuo variklio iki pavarų, nuo stovo iki elektronikos. Nesvarbu ką gręšite – plieną, nerūdijantį plieną ar aliuminį su FEIN plačiu įrankių ir priedų pasirinkimu, kiekvienai užduočiai atrasite tinkamiausią sprendimą.

Katalogas

 

Kampiniai šlifuokliai

Daugiau nei 100 metų FEIN specialistai tobulina savo kampinius šlifuoklius. Patirtis, tai vienas iš svarbiausių dalykų, kuomet kalbame apie elektrinių šlifavimo įrankių pramonei gamybą. Įrankių, kurie turi būti tvirti, ergonomiški bei atlaikyti didelį darbo krūvį.

FEIN gamina įvairių dydžių ir pajėgumo klasių nuo 800 iki 2.000 vatų kampinius šlifuoklius pačioms darbui imliausioms užduotims. Visi įrankių komponentai idealiai suderinti, tai garantuoja puikią įrankio kokybę ir ilgą tarnavimo laiką. Pagrindinės FEIN kampinių šlifuoklių savybės: tvirtumas, didelės galios varikliai, ergonomiškumas bei saugumas.

Katalogas

 

Sukimo, pjovimo, poliravimo bei šlifavimo įrankiai

FEIN savo klientams siūlo platų elektrinių bei akumuliatorinių suktuvų asortimentą, poliravimo, šlifavimo įrankius, lakštinio metalo kirpimo įrankius, įrankius vamzdžių pjovimui.

Kontaktai

Jeigu reikia daugiau informacijos, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums kilusius klausimus.